do początku
Rolety zewnętrzne Portos

ROLETY PORTOS 

Niektórzy mówią, że niezbędne. My też tak uważamy i dlatego posiadamy je w ofercie. Do nowoczesnego budownictwa i do budynków modernizowanych. Do zastosowania w domkach jednorodzinnych, w budownictwie wielorodzinnym i w zakładach przemysłowych. Wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, w bogatej gamie kolorystycznej. Można dobrać pod kolor okien i pod kolor innej stolarki w budynku. Sterowane ręcznie lub wyposażone w  silniki elektryczne, dla bardziej wymagających sterowania przewodowe, bezprzewodowe, na pilota.     

 

Cenione z wielu względów. Rolety bez względu na typ, który zastosujemy, zapewniają:
1. izolację termiczną- przyjemną, chłodniejszą temperaturę w domu latem, zimą dodatkową ochronę przed mrozem
2. izolację akustyczną
3. większe bezpieczeństwo, zwłaszcza, jeżeli zastosujemy niestandardowe wyposażenie antywłamaniowe
4. znakomicie spisują się jako  zewnętrzne produkty osłonowe okien

 

 

Rolety zewnętrzne naokienne CC1000, TL1000, TP1000, MX

 

obejrzyj skrzynki na stronie PORTOS

 

Rolety naokienne, zwane również: rolety termolux, nadstawne, monobloki, niekiedy określane nazwą dostawcy/producenta skrzynek.  Bez względu na nazwę, wszystkie te rolety charakteryzuje taki sam tym budowy. Rolety naokienne zasadniczo możemy podzielić na rolety ze skrzynkami do obustronnej zabudowy oraz ze skrzynkami do zabudowy zewnętrznej. Pierwszy typ rolet posiada od wewnątrz tzw.rewizje dolną, natomiast w drugim typie, jest to rewizja czołowa. Obojętnie, jaki typ rolet wybierzemy, nie wolno zabudowywać rewizji.

 


Rolety zewnętrzne natynkowe ST, RL, OL, OS, oraz zewnętrzne do zabudowy IT

 

obejrzyj skrzynki na stronie PORTOS

 

Rolety natynkowe (nazwa ogólna), w zależności od typu, montowane sa  na murze, we wnęce okiennej lub nawet na pionowych ramach okna. Wejście do skrzynki rolety znajduje się zawsze od zewnątrz. Roleta może mieć skrzynkę malowaną prostokątną lub zaokrągloną, również może to być surowe alu z skrzynką do zabudowy z dolną rewizję. Obojętnie, jaki typ rolet wybierzemy, nie wolno zabudowywać rewizji.

 

Profile do rolet  

 

Kolorystyka oklein

 

 

Rolety Portos Poznań    

 

 

rolety poznan, portos poznań , rolety zewnętrzne poznań, rolety integro poznań, rolety w poznaniu, kupić rolety w poznaniu