do początku
Profile podparapetowe ciepłe

 

SYSTEMY CIEPŁYCH PROFILI PODOKIENNYCH

 

Podwaliny pod okna, czyli profile podokienne zwane okreslane również jako ciepłe parapety, wykonywane są dla konkretnego systemu profili okiennych i drzwiowych, dzięki czemu umożliwiają idealne dopasowanie i izolację przestrzeni pod oknami. 

 

Profil ciepły, podwalina pod okno tarasowe HS

Profil ciepły podokienny obustronny, ciepły podparapet PR02XT

 

Długość gotowych profili wynosi 1,2mb. Przy zamówieniu należy podać nazwę systemu profili okiennych PCV, dla których mają zostać wykonane. 

 

Profile podparapetowe ciepłe to zastrzeżony na terenie UE system profili podokiennych i drzwiowych z polistyrenu ekstrudowanego XPS.


Podwaliny pod okna tarasowe typu HS. Tutaj mozemy zaproponować podwaliny ze specjalnie utwardzonego, unikatowego polistyrenu ekspandowanego o nazwie własnej KLINARYT wyróżniającego się bardzo wysoką wytrzymałością na ściskanie i o bardzo dobrych właściwościach termicznych. 


Dostępny jest również system poszerzeń z KLINARYTU do wszelkiego rodzaju drzwi z PCV, ALU, drewnianych, kompozytowych i innych, które z powodzeniem zastępują systemowe poszerzenia.
 

Oferta obejmuje wszelkiego rodzaju wkłady ociepleniowe ze styropianów grafitowych lub XPS do wszystkich systemów PCV i ALU dostępnych na rynku, 

 

Oznaczenia dla profili: